Állás kategória: Adminisztrátor
Állás típusa: Teljes munkaidő
Állás helye: Szolnok

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt bérelszámoló és TB ügyintéző munkatársat keresünk. Várjuk a jelentkezésed, ha úgy érzed, szívesen lennél tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak!

Főbb feladatok, munkák:

Riportok készítése, 200-300 fő munkavállaló teljes bér- és társadalombiztosítási feladatinak ellátása, havi bevallások benyújtása, digitális munkaidőnyilvántartásból történő számfejtés.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Bér- és TB ügyintéző végzettség
  • Word ismeretek, közepes erősségű Excel ismeretek
  • Legalább 2 éves releváns szakmai tapasztalat
  • Precíz, pontos munkavégzés
  • Stressz és monotonitás tűrés, kiegyensúlyozott személyiség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Szakirányú alap- vagy mesterszakos diploma
  • Magasabb szintű informatikai tudás (Excel képletek ismerete pl. fkeres)
  • 3 vagy több éves releváns szakmai tapasztalat

Amit kínálunk:

  • Hosszútávú munkalehetőség
  • Versenyképes bérezés
  • Igényes munkakörnyezet
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

Jelentkezzen erre a pozícióra

A megengedett maximális fájlméret 50 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .rtf