Állás kategória: Adminisztrátor
Állás típusa: Teljes munkaidő
Állás helye: Szolnok

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt megváltozott munkaképességű irodai kisegítő munkatársat keresünk csapatunkba.

Főbb feladatok, munkák:

Harmadik országbeli állampolgárok adatainak rögzítése/kezelése vállalatirányítási rendszerbe, dokumentumok digitalizálása, NEAK (OEP) felé igénybejelentő küldése, különböző iratok/dokumentumok összeállítása körlevél segítségével.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • megváltozott munkaképesség igazolása (komplex minősítés, határozat)
  • Microsoft Word, Excel alkalmazások felhasználói szintű ismerete, különös tekintettel a körlevél funkció használatára (Word, Excel körlevél készítés )
  • irodai adminisztratív tapasztalat
  • stressztűrő képesség, monotonitás tűrés
  • pontos precíz munkavégzés

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • magasabb szintű informatikai ismeretek

Amit kínálunk:

  • 6-8 órás munkarend
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

Jelentkezzen erre a pozícióra

A megengedett maximális fájlméret 50 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .rtf