Állás kategória: Munkaerőpiaci asszisztens
Állás típusa: Teljes munkaidő
Állás helye: Szolnok

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt munkaerőpiaci asszisztens munkatársat keresünk. Várjuk a jelentkezésed, ha úgy érzed, szívesen lennél tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak!

Főbb feladatok, munkák:

A munkavállalók toborzásával, foglalkoztatásával kapcsolatos operatív és adminisztratív feladatok ellátása, dokumentumok kezelése, ezzel kapcsolatos ügykezelés megszervezése, lebonyolítása. A munkaügyi elszámolásokokhoz, teljesítésekhez, számlázáshoz szükséges adatok, jelenléti ívek, munkaidő nyilvántartások beszerzése, egyeztetések lebonyolítása.
Munkavégzés helye: Szolnok, Pest megye

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Microsoft Word, Excel alkalmazások középszintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély
  • Rugalmas munkavégzés
  • Jó kommunikációs és együttműködési készség
  • Pontosság, precizitás

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Munkaerőkölcsönzésben szerzett tapasztalat
  • Gépjármű-vezetői gyakorlat

Amit kínálunk:

  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • kötetlen munkarend
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

Jelentkezzen erre a pozícióra

A megengedett maximális fájlméret 50 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .rtf