Állás kategória: Munkaerőpiaci asszisztens
Állás típusa: Teljes munkaidő

A folyamatos fejlesztések és a megnövekedett feladatok miatt munkaerőpiaci asszisztens munkatársakat keresünk. Várjuk a jelentkezésed, ha úgy érzed, szívesen lennél tagja egy dinamikusan fejlődő csapatnak!

Főbb feladatok, munkák:

A munkáltató külföldi (ukrán) munkavállalói foglalkoztatásával kapcsolatos operatív és adminisztratív feladatok ellátása, a magyarországi tartózkodásuk és munkavégzésük támogatása.
Az alábbi telephelyre keresünk kollégát: Oroszlány

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Microsoft Word, Excel alkalmazások felhasználói szintű ismerete
  • B kategóriás vezetői engedély
  • felsőfokú vagy anyanyelvi szintű magyar és ukrán ( orosz ) nyelvtudás szóban és írásban
  • Rugalmas munkavégzés
  • Jó kommunikációs készség
  • Stressztűrő képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Angol nyelvtudás
  • Informatikai ismeretek
  • Adminisztrációs tapasztalat
  • Gépjármű-vezetői gyakorlat
  • Költözési hajlandóság

Amit kínálunk:

  • céges laptop, mobiltelefon
  • hosszútávú munkalehetőség
  • versenyképes bérezés
  • kötetlen munkarend
  • dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat

Jelentkezzen erre a pozícióra

A megengedett maximális fájlméret 50 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .rtf