Állás kategória: Összeszerelő
Állás típusa: Teljes munkaidő
Állás helye: Gyöngyös

06-30/442-0639

Világvezető, minőségi kerékpár és kiegészítő gyártásával foglalkozó gyöngyösi partnercégünk megbízásából összeszerelő operátor pozícióba munkatársakat keresünk hosszú távra.

Az elvégzendő feladatok:

Kerékpárok, illetve annak részeinek összeszerelése szakaszos és folyamatos gyártósoron.

A feladatok elvégzése nem igényel szakképzettséget.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Precíz, pontos munkavégzés.
  • Jó állóképesség.
  • Kétműszakos munkarendben történő munkavégzés.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Üzemi környezetben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Alapbér: 245.000 Ft, jelenléti bónusz: 30.000 Ft, teljesítmény bónusz: 20.000 Ft, műszak pótlék: 15.000 Ft
  • Azonnali kezdés.
  • Tiszta és kulturált munkavégzési hely.
  • Napi egyszeri meleg étkezés biztosítása munkanapokon.
  • Jelenléti és teljesítmény bónusz.
  • Napi 8 óra munka, munkaidőkeret alkalmazása nélkül.
  • Ingyenes buszjáratok a munkába járáshoz:

Gyöngyös, Gyöngyöspata, Gyöngyössolymos, Gyöngyösoroszi, Lőrinci, Hatvan, Hort, Nagyréde, Gyöngyöshalász, Heves, Boconád, Tarnaméra, Tarnazsadány, Nagyfüged, Ludas, Karácsond, Tarnaörs, Visznek, Jászárokszállás, Vámosgyörk, Adács, Eger, Kerecsend, Kápolna, Kál, Kisnána, Domoszló, Markaz, Abasár, Füzesabony, Besenyőtelek, Sarud, Ecséd, Zaránk, Gyöngyöstarján, Atkár, Jászdózsa, Petőfibánya, Rózsaszentmárton, Szücsi.

Jelentkezzen erre a pozícióra

A megengedett maximális fájlméret 50 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .rtf