Állás kategória: Raktáros
Állás típusa: Teljes munkaidő
Állás helye: Szolnok

Szolnoki partnercégünk megbízásából raktáros pozícióba azonnali munkakezdési lehetőséggel munkatársakat keresünk hosszú távra!

Főbb feladatok:

Belső anyagmozgatás, leltározás, készletfigyelés.

Elvárások:

· Középfokú végzettség

· Számítógép kezelői ismeretek (Microsoft Office; Készletnyilvántartási és Raktárkezelői program ismerete)

· 1-2 év raktározásban szerzett gyakorlat

· Szervezőképesség, jó helyzetfelismerő képesség

Előnyök

· Raktárvezetőként szerzett tapasztalat, legalább 1-2 év

· Német nyelvtudás

· Anyagmozgató gépek kezelése

Amit kínálunk

· Folyamatos tanulási, fejlődési lehetőséget

· Innovatív cégvezetést

· Előrelépési lehetőséget

· Erős, összetartó csapatot

· Hosszú távú munkalehetőséget

A jelentkezéseket önéletrajzzal, a bérigény megjelölésével kérjük csatolni.

Jelentkezzen erre a pozícióra

A megengedett maximális fájlméret 50 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .rtf