Állás kategória: Raktáros
Állás típusa: Teljes munkaidő
Állás helye: Jászfényszaru

Információ

MUNKALEHETŐSÉG: Jászfényszaru, Hatvan! 06-30/442-0639

Multinacionális partnerünk munkavállalókat keres Raktáros/készletellenőr, Raktáros/folyamat koordinátor pozíciókba Jászfényszarura és Hatvanra!

Főbb feladatok:

  • Gyártási anyagelőkészítési folyamatok kontrollálása és szervezése
  • Gyártosorok alpanyaggal történő feltöltésnek megfelelő időbeni, minőségbeli, mennyiségbeli biztosítása (nem fizikai anyagmozgatás)
  • Óránkénti igények (JIT) alapján beérkező alapanyagok átvételének ellenőrzése, koordinálása
  • Alapanyag ellátási folyamat során felmerülő problémák kezelése

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Alapszintű számítógépes ismeret
  • Két műszakos munkarend vállalása
  • A munkakör betöltéséhez nem szükséges targoncavezetői engedély
  • Raktári tapasztalat (legalább 1 év)
  • Vezetői tapasztalat előny, de nem feltétel

Előnyt jelent:

  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Év végi bónuszok
  • Azonnali kezdés
  • Ingyenes céges buszjáratok Jászfényszarura.
  • Hatvani telephely esetén munkába járás támogatása.
  • Ingyenes napi egy meleg étkezés Jászfényszarun vagy hatvani telephely esetén napi 990 ft cafeteria SZÉP-kártyán.
  • Bónuszok.
  • Minimálbért jelentősen meghaladó bérezés.
  • Féléves és évvégi ösztönző ajándékok és juttatások.
  • Stabil, nemzetközi háttér.
  • Bankszámlára történő kifizetés.
  • Hosszútávú munkalehetőség.

Jelentkezzen erre a pozícióra

A megengedett maximális fájlméret 50 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .rtf