Állás kategória: Raktáros
Állás típusa: Teljes munkaidő
Állás helye: Budapest

MUNKALEHETŐSÉG Budapesten! +36-30/332-7845

Raktáros pozícióba munkatársakat keresünk Budapestre!

Főbb feladatok, munkák:

· Beérkező szállítmányok átvétele, tehergépkocsik lepakolása

· Árumozgatás géppel illetve kézzel

· Vonalkód olvasó eszköz használata

· Komissiózás

· Áru címkézés

· Raktári rend fenntartása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Minimum 8 általános iskolai végzettség.
  • Két műszak vállalása.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

Targoncás jogosítvány előny, de nem feltétel.

Amit kínálunk:

  • Minimálbért jelentősen meghaladó bérezés.
  • SZÉP kártya
  • Azonnali kezdés.
  • Túlórázási lehetőség.
  • Jelenléti és teljesítmény bónusz.
  • Ingyenes buszjáratok a munkába járáshoz: Budapest, Határ úttól, műszakokhoz igazítva + BKK bérlet 100%os térítése.

Jelentkezés és további információ az alábbi telefonszámon elérhető:

+36-30/332-7845

Jelentkezzen erre a pozícióra

A megengedett maximális fájlméret 50 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .rtf