Állás kategória: Targoncás
Állás típusa: Teljes munkaidő
Állás helye: Albertirsa

Targoncás pozícióba munkavállalókat keresünk ásványvíz és energiaital gyártás-palackozással foglalkozó albertirsai partnercégünkhöz!

3324-es tipusú targoncás jogosítvánnyal anyagmozgatás, kamionokra történő felrakodás.

Követelmények:

  • 8 általános iskolai végzettség
  • 3 műszak vállalása: napi 8 órában 3 műszak
  • 3324-es tipusú, érvényes targoncavezető engedély is szükséges,
  • Robbanómotoros vagy villanyüzemű targoncával teherszállítás tapasztalat.

Munkakörülmények:

  • munkarend és munkaidő beosztás: napi 8 órában 3 műszak
  • munkába járás: gépjárművel, illetve tömegközlekedés + kerékpár kombinációval közelíthető meg a munkahely

Előnyt jelent:

Raktári, üzemi tapasztalat.

Amit kínálunk:

  • Minimálbért jelentősen meghaladó bérezés: bruttó 325.000 Ft!
  • Munkába járás támogatása: Tömegközlekedés 86%-os térítés, Gépkocsi elszámolás : 15 ft/km.
  • Cafeteria: nettó 20.000 ft OTP szépkártyára.

Jelentkezzen erre a pozícióra

A megengedett maximális fájlméret 50 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .rtf