Állás kategória: Adminisztrátor
Állás típusa: Teljes munkaidő
Állás helye: Szolnok

Információ

Ügyfélkapcsolati munkatársat keresünk bővülő csapatunkba!

Főbb feladatok:

A munkáltató külföldi (ukrán) munkavállalóinak toborzása, a toborzással kapcsolatos álláshirdetési feladatok ellátása, jelentkezőkkel kapcsolatfelvétel és folyamatos kapcsolattartás. Ezzel kapcsolatos adminisztratív feladatok ellátása.

Követelmények:

  • Felsőfokú vagy anyanyelvi szintű magyar és ukrán ( orosz ) nyelvtudás szóban és írásban.
  • Középfokú angol nyelvtudás.
  • Microsoft Word, Excel alkalmazások felhasználói szintű ismerete.
  • Rugalmas munkavégzés.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Stressztűrő képesség.
  • Közösségi média ismerete.
  • Informatikai tudás.

Előnyt jelent:

  • Felsőfokú végzettség.
  • Haladó szintű informatikai tudás.
  • Gépjárművezetői engedély.
  • Adminisztrációs tapasztalat.

 Amit kínálunk:

  • Szállást biztosítunk.
  • Versenyképes bérezés.
  • Hosszútávú munkalehetőség.
  • Azonnali kezdési lehetőség.
  • Dinamikusan fejlődő, fiatalos csapat.

 Egyéb juttatások:

Mobiltelefon, laptop, szakmai tréningek, munkába járás támogatás

Jelentkezzen erre a pozícióra

A megengedett maximális fájlméret 50 MB. Engedélyezett típus(ok): .pdf, .doc, .docx, .rtf